Πέμπτη 20 Αυγούστου 2015

Συνεχίζει τα φιλικά ο ΑΜΘΕΜΟΥΝΤΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ- ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 1-1

Ισόπαλο με 1-1 έληξε και το δεύτερο φιλικό της ομάδας μας,παρά τις πολλές απουσίες που είχε!Σκόρερ και πάλι ο Ραφίκ Τζιμπούρ Λιάρος,ο οποίος στο 30' άνοιξε το σκορ με υποδειγματικό πλασέ μετά από πολύ ωραία ατομική ενέργεια και ασίστ του Γιάννη Τζεφ!Η Ανθεμούς έχασε κι άλλες ευκαιρίες με Κων/νο Σιμώνη,Γιάννη Τζεφ και Ραφαήλ Λιάρο!Στο δεύτερο ημίχρονο και οι δύο ομάδες έκαναν πολλές αλλαγές,με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν στο 55'!Από ένα δοκάρι για τις δύο ομάδες (Μανόλης Σιμώνης για Ανθεμούς) οι οποίες διεκδίκησαν τη νίκη,με την μπάλα να μην τους κάνει το χατίρι!
Η 11άδα: Θ. Πουρνάρης, Θ. Πλάτσκος, Στ. Κόκκινος, Α. Γούσιος, Α. Δαιμόνης, Μ. Σιμώνης, Θ. Κουτζιαφάρας, Σ. Γκιώργκης, Γ. Τζεφ, Ρ. Λιάρος, Κ. Σιμώνης
Στο 2ο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι εξής: Χ. Τραϊανός, Κ. Σιμώνης τζούνιορ, Γ. Τζεφ τζούνιορ, Π. Κουτζιαρής, Μ. Τζιοβανάκης,
Μόνο για σήμερα το απόγευμα η προπόνηση αρχίζει στις 18.30!Από αύριο κανονικά στις 19.00!